logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel BONITA zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Албанија
Место: Голем

Локација: Хотелот се наоѓа во Голем Драч, на 15 метри од плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, лифт, ресторан, бар, снек бар, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени  во цената), менувачница, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, ДВД, телефон, мини-бар, сеф, купатило, фен, козметички сет, крпи, тераса.

Услуга: Полу пансион (доручек, вечера).

Спорт и забава: Детско игралиште, жива музика, диско.

  

Тип на сместување/Период  

01.06 - 25.06
/
01.09 - 25.09

26.06 - 31.08

BB

42€

48€

HB

54€

/

AL

66€

78€

Трето лице до 12 год. BB

30€

38€

Трето лице до 12 год. HB

42€

/

Трето лице до 12 год. AL

58€

68€

Дете 6 год. - 11.99 год. BB

20€

24€

Дете 6 год. - 11.99 год. HB

26€

/

Дете 6 год. - 11.99 год. AL

36€

38€

Прво дете 0 год. - 5.99 год.

Бесплатно

Бесплатно

Второ дете 0 год. - 5.99 год. BB

12€

14€

Второ дете 0 год. - 5.99 год. HB

16€

/

Второ дете 0 год. - 5.99 год. AL

22€

24€

*Цената е по лице


Слични понуди