logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Apartments LEO zvezdazvezdazvezdaИнформации за сместувањето

Држава: Албанија
Место: Саранда

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата, на 500 метри од центарот.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса.

Услуга: Само сместување.

 

LEO APARTAMENTS 

Период

апартман 1+1 (4)

Период

апартман 2+1 (4+)

Период

соба ( гарсоњера) 3-4 50 м. од морето

01.06 -30.06 / 01.09 - 30.09

40

 01.06 -30.06 / 01.09 - 30.09 

52

01.06 -30.06 / 01.09 - 30.09

35

01.07 -15.07

52

 01.07 -15.07 

69

 01.07 -31.07 

46

16.07 -31.07 / 23.08 - 31.08

58

 16.07 -31.07 / 01.08 - 22.08 

92

 01.08 - 31.08 

58

01.08 - 22.08

69

 23.08 -31.08 

81

 

 

*Цена за наем на соба/апартман на ден.


Слични понуди

Hotel SEASIDE

Hotel SEASIDE

Локација: Хотелот се наоѓа на 2 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  ресторан, бар,  менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар, сеф, купатило, фен, тераса. Услуга: Само сместување.   HOTEL SEASIDE Тип на
Hotel ILIRIA

Hotel ILIRIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минута од плажата, на 500 метри од центарот. Општи информации: Хотелот поседува рецепција,  ресторан, менувачница, градина, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, мини-бар/кујна, сеф, купатило, фен, тераса. Услуга: Полу пансион/All Inclusive. &nbs
Hotel HORIZONT

Hotel HORIZONT

Локација: Хотелот се наоѓа во Голем, на 200 метри од плажата, на 5 километри од центарот на Драч. Општи информации: Хотелот поседува 94 соби, рецепција, лифт, 3 бара, 2 ресторана, сопствена плажа со лежалки и чадори (вклучени во цената), продавница за сувенири, менувачница, сервис за перење и пеглање, паркинг. Сместување: Собите се опремени со кл
Vila ESTER

Vila ESTER

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, тераса, градина, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса. Услуга: Само сместување.   Vila Ester Тип на сместување/Период апартман 1 кат (5)