logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel RANIA - Едипсос zvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

Локација: Се наоѓа во центарот на Едипсос, на 150 метри од топлите извори и плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, Wi-Fi, тоалет, тераса. 

Услуга: Само ноќевање/Ноќевање со доручек/Полу пансион.


Слични понуди

Villa IOLKOS - Едипсос

Villa IOLKOS - Едипсос

Вила ИОЛКОС е лоцирана во центарот на Едипсос, оддалечена е околу 200м од шеталиштето и околу 100 метри од термалните извори и плажа. Секоја од собите е опременa со сопствена кујна, тоалет, тераса, ТВ, клима уред. Вилата има Wi-Fi интернет. ЦЕНОВНИК | ПАКЕТ АРАНЖМАН - 7 НОЌЕВАЊА СО ПРЕВОЗ | ЛЕТО 2023 Цените се дадени по лице за наем
Villa JANA - Пефки

Villa JANA - Пефки

Локација:  Вила Јана се наоѓа во Пефки, Евиа на прва линија до морето, на самиот почеток на шеталиштето и на околу 200м од центарот на летувалиштето.  Содржини:  Вилата располага со двокреветни (1/2)  и трокреветни (1/3) студија кои се распоредени на приземјето, првиот и вториот спрат. Секое студио има комплетно опремена кујн
Villa CAVO D'ORO - Пефки

Villa CAVO D'ORO - Пефки

Вилата се наоѓа во местото Пефки, на прва линија до море. Вилата располага со студија за сместување на две или три лица. Секоја од собите има комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, ТВ и клима. Во склоп на вилата се наоѓа ресторан-пицерија која на плажа има свои лежалки и чадори, кои со нарачан пијалок или кафе може да ги користите во текот на де
Hotel KENTRIKON SPA - Едипсос

Hotel KENTRIKON SPA - Едипсос

Локација: Овој хотел е најубав во Едипсос, со одлична центална локација, со само 80 метри до самата плажа. На неколку минути од главниот парк, во близина на термалниот извор. Хотелската зграда датира од 1935 година и се одликува со гламур, шарм и стилот на тоа време.   Општи информации: Хотелот располага со 50 соби кои се двокреветни и трокр