logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel ARKITE COMPLEX zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Сончев Брег

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 километри од Cacao Beach.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, бар, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса.

Услуга: Само сместување.

Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, пинг-понг.

 

Arkite Complex Aparthotel 3* /PM/ RO
STUDIO (2/2+1)  01.06-23.06 24.06-13.07 14.07-20.08 21.08-06.09 07.09-30.09
изнајмување STUDIO RO /2 лица/ 22 29 40 29 22
STUDIO + дополнително легло / 3 лица/ 22 29 40 29 22
1 возрасен + 1 детe (02-11.99) 22 29 40 29 22
1 возрасен + 2 деца (02-11.99) 22 29 40 29 22
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 22 29 40 29 22

 


Слични понуди

Aparthotel ADMIRAL PLAZA

Aparthotel ADMIRAL PLAZA

Локација: Хотелот се наоѓа на 4 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: Само сместување. Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, пинг-понг, пикадо, масажи. &
Aparthotel DAWN PARK

Aparthotel DAWN PARK

Локација: Хотелот се наоѓа на 8 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, кујна, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: Само сместување. Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, детско игралиште, а
Hotel MPM BOOMERANG

Hotel MPM BOOMERANG

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажата во центарот на Сончев Брег.  Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, лоби, бар покрај базенот, ресторан, градина, мини маркет, салон за убавина, интернет, паркинг. Сместување: Секоја соба е опремена со клима, кабелскаТВ, телефон, мини фрижидер, Wi-Fi,
Hotel LAGUNA PARK

Hotel LAGUNA PARK

Локација: Хотелот се наоѓа на 5 минути од плажата, а на 10 минути од центарот на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, лоби-бар, 2 бара, ресторан, менувачница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, козметички сет, фен, тераса. Услуга:&nbs