logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Aparthotel Prestige city zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Сончев Брег

Локација: Хотелот се наоѓа на околу 500м од плажа.

Општи информации: ресторан, бар, базен, детско игралиште, градина, паркинг.

Сместување: располага со едноспални двоспални апартмани опремени со сопствена бања, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред.

Услуга:  полупансион / All inclusive.

 

Тип на апартман

27.05-19.06

01.09-30.09

20.06-09.07

23.08-31.08

10.07-22.08

Апартман со една спална со 2 легла + дополнително легло (2/4) НВ

21

28

35

Апартман со една спална со 4 легла (3/4) НВ

21

28

35

Апартман со 2 спални со 4 легла + дополнително легло (4/6) НВ

22

29

36

Апартман со една спална со 2 легла + дополнително легло (2/4) ALL

29

36

43

Апартман со една спална со 4 легла (3/4) ALL

29

36

43

Апартман со 2 спални со 4 легла + дополнително легло (4/6) ALL

30

37

44

Цената се однесува по лице на ден.

 

Попусти и доплати:

*дете до 3,99 год. – бесплатно без услуга за рана и кревет.

*прво дете (4-11,99 год.) со 2/4 возрасни плаќа 50%

*второ дете (4-11,99 год.) со 2/4 возрасни – бесплатно

*дете (4-11,99 год) со 3/5 возрасни – бесплатно

*возрасен за дополнително легло плаќа 70%

*гратис ноќевање за пристигање до 19.06 и по 01.09 за 7 до 10 ноќевања

*гратис 2 ноќевања за пристигање до 19.06 и по 01.09 за 11 до 20 ноќевања

*гратис 4 ноќевања за пристигање до 19.06 и по 01.09 за повеќе од 21 ноќевање

*резервација до 30.04 и целосна исплата до 15.05 – 20% попуст

*резервација од 04.05-31.05 и платени 50% до 15.06 – 15% попуст

Раните резервации не се комбинираат со гратис ноќевањата.


Слични понуди

Hotel AMARIS

Hotel AMARIS

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот поседува 130 соби, рецепција, сеф, ресторан, 2 бара, паркинг. Сместување: Секоја соба е опремена со клима, сателитска ТВ, телефон, Wi-Fi, мини-бар, купатило, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион. Спорт и забава: Надворешен
Hotel VIAND

Hotel VIAND

Локација: Хотелот се наоѓа на 1 минутa од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, лоби-бар, коктел бар, интернет, паркинг. Сместување: Секоја соба е опремена со клима, кабловска ТВ, телефон, Wi-Fi, сеф, мини фрижидер, купатило со туш/када, фен, тераса. Услуга: All Inclusive. Спорт и забава: Надвореше
Hotel IVANA PALACE

Hotel IVANA PALACE

Локација: Се наоѓа на 300 метри од плажата, во западниот дел на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот поседува  рецепција, сеф, ресторан, 2 бара, продавница, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, фен и тераса.  Услуга: Ноќевање со доручек/Полу
Hotel GOLD PEARL

Hotel GOLD PEARL

Локација: Хотелот се наоѓа на 150 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, Wi-Fi, купатило, фен, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек. Спорт и забава:  Надворешен базен.   Golden Pearl Ho