logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Пакет аранжман со авион ; од Skopje до Rhodes, Greece


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Јонски Брег

EL GRECO          

од
EUR 1057 00 2 возрасни
 
Локација: Хотелот се наоѓа во градот Родос, на 200м. од плажата Елли и 2км од плажата Иксиа.
Сместување: Хотелот нуди сместување во двокреветни соби и соби наменети за фамилии со "bunk bed" (кревет на спрат), опремени со клима, балкон, мини фрижидер, ТВ, тоалет со туш, телефон.
Услуга: "All Inclusive Light", полн пансион + локални алкохолни и безалкохолни пијалоци во период 21:30-23:00 часот.
Хотелски содржини: Сеф (со доплата), лежалки и чадори покрај базенот (бесплатно), Wi-Fi интернет (бесплатно, достапен во лобито)

Слични понуди

VILLA ARGO - Врахос

VILLA ARGO - Врахос

Вилата Арго е објект, лоциран на првата линија куќи изградени долж шеталиштето покрај долгата плажа во Врахос. Карактеристична по фронталната поставеност на нејзините балкони и тераси, го привлекува вниманието на секој минувач покрај нејзе. Во своето приземје располага со убав ресторан, над кој скалесто се издигаат останатите ка
VILLA SPIROS - Nidri

VILLA SPIROS - Nidri

 Вилата Spiros има убав уреден двор и е лоцирана на влез во Нидри, на 150м од плажа, 1 км од центар на Нидри. Објектот располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, сите со поглед на море, опремени со тоалет со туш, кујна и балкон. Студијата располагаат и со ТВ и клима за кои се доплаќа дополнително во објектот.  
Vila ARGIRO - Агиос Никитас

Vila ARGIRO - Агиос Никитас

Argiro Apartments е објект кој се наоѓа во непосредна близина на другата наша вила во Агиос Никитас. Со прекрасно уредениот двор исполнет со зеленило, преку кој излегува на главната улица кон градската плажа, овој објект дава одлични услови за одмор. Во својот состав расолага со неколку убаво опремени двокреветни студиа, сите со
Studios ASTERIA Hotel - Edipsos

Studios ASTERIA Hotel - Edipsos

Локација: Хотелот се наоѓа во срцето на бањскиот град Едипсос, на само 50 метри од плажата и на 100 метри од топлите извори. Со една кратка прошетка ќе се најдете во близина на пазарот и многубројните ресторани со вкусна храна. Општи информации: Хотелот располага со рецепција секогаш достапна за гостите Своето утринско кафе може да го испиете