logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Vila BIMBOR


Информации за сместувањето

Држава: Црна Гора
Место: Суто Море

Локација: Хотелот се наоѓа на главното шеталиште на самата плажа.

Општи информации: Хотелот поседува кафетерија, тераса, рецепција.

Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, мини-кујна/фрижидер, купатило со туш/када, тераса.

Спорт и забава: дискотека (во близина).

 

1/3 апартман
наем 
1/4 студио
наем 
1/3 студио 
наем
1/2 студио
наем 
Период 
23€ 23€ 17€ 14€

01.05-01.06

29€ 25€ 21€ 16€

01.06-11.06

34€ 30€ 26€ 18€

11.06-21.06

42€ 38€ 31€ 23€

21.06-01.07

46€ 40€ 34€ 25€

01.07-11.07

57€ 52€ 45€ 30€

11.07-20.08

46€ 42€ 34€ 25€ 20.08-30.08
38€ 34€ 28€ 21€

30.08-09.09

 29€  25€  21€ 16€  09.09-19.09

 *Можност за доплата за појадок, ручек и вечера во ресторанот покрај вилата Бимбор.

*Доплати:

-Туристичка такса: 1 еур. по лице на ден.

-Осигурување: 0,50 еур. по лице на ден.

*Цените на аранжманот се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд.

ПРЕВОЗ

Превоз до автобуската станица во Суто море 40€(2480денари)

Возен ред во месец Јуни:

Поаѓање -  секој вторник, четврток и сабота

Враќање -  секоја среда, петок и недела

Возен ред во месец Јули и Август:

Поаѓање -  секој ден

Враќање -  секој ден

НАПОМЕНА:

Поаѓање од Скопје - 22.00ч. од Меѓународна автобуска станица перон 8

Попусти за деца (дете од 0-10 години плаќа 50% од цената)


Слични понуди

Apartmani DRESIC

Apartmani DRESIC

Локација: Апартманите се наоѓаат на 350 метри од главната плажа, во центарот на Суто море, под борова шума. Општи информации: Се состои од двокреветни, трокреветни, четворокреветни апартмани, интернет, тераса, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса. Двосо
Hotel ADRIA

Hotel ADRIA

Локација: Хотелот се наоѓа на 400 метри од плажата, на 2 километри од центарот на Бар. Општи информации: Хотелот поседува 1/2, 1/3, 1/4 соби, рецепција, ресторан со летна градина, сопствен резервоар за вода, интернет, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, фрижидер, купатил
Villa Monte Rio

Villa Monte Rio

Локација: Вилата е сместена во централниот дел на Будва, на 500м од плажата. Во близина на Вилата имате многу ресторани, кафулиња, барови, маркети. Главната автобуска станица е на 900м од Вилата. Општи информации: Вилата располага со капацитет од еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четирикреветни соби, сопствен пансионски ресторан за 70
8-ми март во Будва

8-ми март во Будва

   По повод 8 ми Март патување во Будва Котор со посета на Острог и  Дајбабски Манастир,Делта мол, Скадар 11 март (петок)  поаѓање во вечерните часови,ноќевање во Будва со појадок 12 март (сабота), посета на Острог 13 март (недела) во попладневните часови враќање во Македонија. Црна Гора - мала, но многу убава држава во јужн