logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel RANIA - Едипсос zvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

Локација: Се наоѓа во центарот на Едипсос, на 150 метри од топлите извори и плажата.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, Wi-Fi, тоалет, тераса. 

Услуга: Само ноќевање/Ноќевање со доручек/Полу пансион.


Слични понуди

Villa Hara - Пефки

Villa Hara - Пефки

Villa Hara e добар објект за сместување, лоциран во внатрешниот дел на местото и со оддалеченост од околу 150м од шеталиштето и песочната плажа на Пефки. Во својот состав располага со повеќе двокреветни и трокреветни студија за сместување, сите опремени со мини кујна и соба со соодветен мебел за престој на две или три лица. Мирното опкружување на о
Villa FAROS - Едипсос

Villa FAROS - Едипсос

Апартмените Фарос се сместени на околу 60 метри од најблиската плажа и центарот, а од плажата со термални извори околу 850 метри. Покрај лифтот, рецепцијата и малото лоби, во својот состав хотелот има студиа и апартмани кои се на високо приземје, прв и втор спрат, со поглед на улица, двор или море.Сите еднокреветни, двокреветни и трокреветни студиа
Villa FEI - Пефки

Villa FEI - Пефки

Вила ФЕИ се наоѓа во центарот на местото Пефки, на самото шеталиште покрај море. На приземје во вилата се наоѓа кафич, располага со апартмани за две лица распоредени на приземје и Прв кат. Апартманите се опремени со спална соба (имаат и можност за дополнителен помошен кревет), комплетно опремена кујна, тераса, ТВ, клима. Вилата има Wi-Fi кое е бесп