logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Apartmani 002, Omish zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Хрватска
Место: Омиш

Локација: Се наоѓа на 300м од плажа, одалеченост од ресторан е 20м додека од ценатарот 500м.

Општи информации: Располага со апартмани за 4 лица.

Сместување: Апартманите за 4 лица имаат една спална соба, дневна соба со дополнително легло на развлекување, кујна, тоалет со туш, тераса и Wi-Fi и клима (се доплаќа 3€ дневно).

Услуга: Само ноќевање.

Цените се за наем на апартман од ден.

 

Тип на апартман

 

ПЕРИОДИ

 

01.06.-19.06.

 

19.06.-10.07.

10.07.-24.07.

24.07.-21.08.

21.08.-04.09.

04.09.-25.09.

AP 1/2+2

/

/

79,00 €

82,00 €

69,00 €

56,00 €

Попусти и доплати:

  • Клима уредот се доплаќа директно на сопственикот 3,00 €
  • Туристичка такса 1,40€ на ден по човек (од април до септември) а останатиот период 1€ на ден
  • Деца до 12 год. не плаќаат туристичка такса
  • Деца (12-18 год.) плаќаат 50% од туристичката такса

Слични понуди

Apartmani 001, Omish

Apartmani 001, Omish

Локација: Се наоѓа на 20м од плажа, одалеченост од маркет е 15м додека од ценатарот 30м. Општи информации: Располага со апартмани за 4 лица како и паркинг место на 200м од објектот. Сместување: Апартманите за 4 лица имаат една спална соба, дневна соба со дополнително легло на развлекување, кујна, тоалет со туш, тераса и Wi-Fi и клима.
Hotel PLAŽA - Омиш

Hotel PLAŽA - Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на градот на 1 минута одалеченост од главната градска плажа Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина, бар, ресторан, Wi-Fi, 24 часа рецепција. Услуга: ноќевање со појадок / полу пансион / полн пансион. Сезона 2022 Сезона I 01.01.-2.04. 15.10.-31.12. Сезона II 23.04.-20.05
Апартмани Мала Лука, Омиш

Апартмани Мала Лука, Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа неколку чекори од плажата  Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина, бар, ресторан, бесплатен паркинг, Wi-Fi, 24 часа рецепција. Услуга: ноќевање, ноќевање со појадок, полу пансион, полн пансион.   25.06.-20.08. 04.06.-25.06.20.08.-10.09. 01.05.-04.06.10.09.-30.09. 1