logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Вила Bimbor


Информации за сместувањето

Држава: Црна Гора
Место: Суто Море

Промотивни цени до 15 март

Локација: Вилата се наоѓа на главното шеталиште на самата плажа.

Општи информации: Вилата поседува кафетерија, тераса, рецепција, сите соби имаат WI-FI.

СОБИ: 1/2, 1/3 со фрижидер, ТВ, клима, туш и купатило,(заједничка кујна)

СТУДИА:1/2,1/3,1/4 со француски лежај или два лежаја, мини кујна, ТВ, клима, туш и купатило

АПАРТМАНИ: 3+1, 3+2 трокреветна соба (француски лежај+ лежај, клима, 3-5 дневни  престој, лежај на развлекување, ТВ, кујна,  туш и купатило.

УСЛУГА: RO

МИНИМАЛЕН ПРЕСТОЈ: 10 ноќевања

УСЛУГА 3+1(3+2) апартман
наем 
1/2 студио
наем 
1/3 студио 
наем
1/4 студио
наем 
1/2 и 1/3
соби
наем
01.05-01.06 220€ 154€ 187€ 220€ 88€
01.06-11.06 297€ 176€ 220€ 264€ 88€
11.06-21.06 352€ 198€ 286€ 330€ 99€
21.06-01.07 462€ 264€ 352€ 407€ 132€
01.07-11.07 517€ 286€ 418€ 462€ 143€
11.07-21.07 627€ 330€ 484€ 572€ 165€
21.07-31.07 627€ 330€ 484€ 572€ 165€
31.07-10.08 627€ 330€ 484€ 572€ 165€
10.08-20.08 627€ 330€ 484€ 572€ 165€
20.08-30.08 517€ 286€ 385€ 462€ 143€
30.08-09.09 407€ 242€ 319€ 374€ 121€
09.09-19.09 297 € 176€ 242€ 264€ 88€

ЦЕНАТА во апартман и студио се НАЕМ, за СОБИ се по лице .

*Доплати:

- За КЛИМА 2€ дневно по соба

- За ИСХРАНА на доручек, ручек, вечера покрај самата вила   

Туристичка такса:  Се плаќа на лице место за Возрасни 1€ на ден, деца до 12 години не плаќат такса, деца од 12г-18г  плаќат 0,50€ на ден

За две деца на лежај плаќаат по 50%, ако дете спие со родители не се наплаќа а ако дете  спие само на свој лежај плаќа полна цена.
За соба 1/1 за едно лице НЕ СЕ ИЗДАВА!

*Цените на аранжманот се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд.

 

За овој аранжман важат општите услови на патување на СКТМ и Т.А. Солвекс Травел.


Слични понуди

Apartmani DRESIC

Apartmani DRESIC

Локација: Апартманите се наоѓаат на 350 метри од главната плажа, во центарот на Суто море, под борова шума. Општи информации: Се состои од двокреветни, трокреветни, четворокреветни апартмани, интернет, тераса, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса. Двосо
ВИЛА СКАУТ 1

ВИЛА СКАУТ 1

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе баровите, дискотеките, забавните пaркови за деца и другите објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.
ВИЛА СКАУТ

ВИЛА СКАУТ

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе баровите, дискотеките, забавните пaркови за деца и другите објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.
ВИЛА БОГОЕВИЌ

ВИЛА БОГОЕВИЌ

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе баровите, дискотеките, забавните пaркови за деца и другите објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.