logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Грција - Олимписка Ривиера - Апартмани - Резултати од пребарувањето

Vila ANASTASSIOS - НЕИ ПОРИ

Vila ANASTASSIOS - НЕИ ПОРИ

Вилата ANASTASIOS се наоѓа на оклу 150 метри од песочната плажа, во убаво уреден двор веднаш до Вилата Магас. Нејзината внатрешна организираност, се каракеризира со убаво уредени (1/2 и 1/3) студија, распоредени на првиот кат. Во близина на вилата се неколку супер маркети, продавници и ресторани.   НЕИ ПОРИ наем МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ
Vila ELEFTERIA - Олимпик Бич

Vila ELEFTERIA - Олимпик Бич

Villa Elefteria се наоѓа во средишниот дел од Олимпик бич, на околу 150 метри оддалеченост од песочната плажа. Се карактеризира како модерно опремен објект од Б категорија, кој во својот состав брои 16 студија за сместување. Сите располагаат со сопствен тоалет со туш, мини кујна, балкон, ТВ и клима уред. Во неговото приземје, под самиот објект
Vila MARIA - Неи Пори

Vila MARIA - Неи Пори

Локација: Вила “MARIA” е лоцирана на одлична ликација во центарот на Неи Пори веднаш наспроти хотел Platon и 50м од црквата и околу 100m од плажа. Содржина: Располага со трокреветни студиа (на I и II кат) и четворокреветни студиа (на II кат). Во трокреветните студиа има еден брачен и едно единечено легло. Во четворокреветните има еден
VILLA MAGGAS - Неи Пори

VILLA MAGGAS - Неи Пори

Вилата MAGGAS се наоѓа на околу 150 метри од песочната плажа во Неи Пори, во мал но убаво уреден двор. Нејзината внатрешната организираност, како и тивката атмосфера за време на престојот, се идеални за мирен и убав одмор. Студијата во вилата се изградени на високоA приземје и кат и се прилагодени за семејства со помали деца. Во нејзина непосредна
VILLA OLGA - НЕИ ПОРИ

VILLA OLGA - НЕИ ПОРИ

Вила Олга - се наоѓа во мирен дел од Неи Пори, на околу 250 метри од плажата. Студијата се модерно опремени, удобни и се наоѓаат на приземје. Секое студио има опремена кујна, бања/тоалет, пространа тераса, ТВ, WiFi интернет и клима.    НЕИ ПОРИ наем МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ студио/апартмани термин 22 29 5 1
VILLA POLITIMI - НЕИ ПОРИ

VILLA POLITIMI - НЕИ ПОРИ

Вила Политими е оддалечена 120 метри од плажа, 250 метри од центарот на Неи Пори. Вилата располага со двокреветни, трокреветни студија, четирикреветни, петокреветни и шестокреветни дуплекс апартмани. Сите сместувачки единици имаат кујна опремена со основен прибор, бања, тераса, ТВ, клима, wi-fi. Дуплексите се состојат од посебна кујна и две спални