logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel Grand Star


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

ЛОКАЦИЈА: на околу 80 m од термалните извори и плажата, на неколку минути од главниот парк и шеталиштето.

ОПИС: Aparthotel GRAND е новоизграден објект на Едипсос кој располага со 35 студија и 8 LUX апартмани опремени со сопствено купатило, кујна, клима, Wi-Fi, ТВ...

Објектот располага со ресторан со 120 седишта, лоби бар и 24/7 рецепција.

СМЕСТУВАЊЕ: двокреветни/трокреветни и четворокреветни студија и четворокреветни апартмани.

УСЛУГА: можност за полупансион (појадок самопослужување во ресторанот на хотелот,
вечера во ресторан на самиот брег, самопослужување, избор од повеќе јадења) со доплата од 15 евра на ден по лице.

КЛИМА: доплата за клима е 5€ по на ден, по сместувачка единица.

ИНТЕРНЕТ: вклучено во цената (без гаранција за проток).

ПАРКИНГ: можно паркирање пред зграда.


Слични понуди

Villa CAVO D'ORO - Пефки

Villa CAVO D'ORO - Пефки

Villa Cavo D'Oro се наоѓа на првата линија од објекти изградени покрај главната улицата која се протега покрај плажата и морето на Пефки. Студијата за сместување изградени над истоимената пицерија, имаат капацитет за престој на две или три лица. Секоја од единиците располага со комлетно опремена кујна, тоалет, балкон, како и ТВ и клима уред. Рестор
Hotel KENTRIKON SPA - Едипсос

Hotel KENTRIKON SPA - Едипсос

Локација: Овој хотел е најубав во Едипсос, со одлична центална локација, со само 80 метри до самата плажа. На неколку минути од главниот парк, во близина на термалниот извор. Хотелската зграда датира од 1935 година и се одликува со гламур, шарм и стилот на тоа време.   Општи информации: Хотелот располага со 50 соби кои се двокреветни и трокр
Villa JANA - Пефки

Villa JANA - Пефки

Villa Jana се наоѓа при самиот влез во Пефки, на првата линија до морето и почетокот од шеталиштето на околу 200м од самиот центар. Од своите содржини вилата располага со повеќе двокреветни и трокреветни студија, распоредени на приземјето, првиот и вториот кат од објектот. Сите студија се со површина од околу 20м2 и во својот состав освен