logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Албанија - Голем - Резултати од пребарувањето

Hotel & Resort KLAJDI

Hotel & Resort KLAJDI

Локација: Хотелот се наоѓа на неколку чекори од плажата и 5 км од центарот на Драч. Општи информации: Хотелот поседува бар, ресторан, базен, тераса, детско игралиште, бесплатен паркинг, жива музика ,WiFi  Сместување: Собите се опремени со клима, кабелска ТВ, Wi-Fi, минибар,  купатило, фен,  тераса (некои соби). Услуга: BB,HB,FB.
Hotel ADRIATIK

Hotel ADRIATIK

Локација: Хотелот се наоѓа на неколку чекори од плажата и 5 км од центарот на Драч. Општи информации: Хотелот поседува бар, ресторан, внатрешен и надворешен базен, тераса, спа центар (со доплата), детско игралиште, разни спортски објекти (со доплата). Во цената се вклучени: Доручек, ручек, вечера, паркинг, базен, чадор и лежалки на плажа, анимаци
Hotel MAJESTIC

Hotel MAJESTIC

Локација: Хотелот се наоѓа на 50 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува бар, ресторан, 2 базена, фитнес центар(бесплатен),   бесплатен паркинг, WiFi  Сместување: Собите се опремени со клима, кабелска ТВ, Wi-Fi, минибар,  купатило,  тераса (некои соби). Услуга: BB.     HOTEL MAJESTIC