logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Apartmani 001, Omish zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Хрватска
Место: Омиш

Локација: Се наоѓа на 20м од плажа, одалеченост од маркет е 15м додека од ценатарот 30м.

Општи информации: Располага со апартмани за 4 лица како и паркинг место на 200м од објектот.

Сместување: Апартманите за 4 лица имаат една спална соба, дневна соба со дополнително легло на развлекување, кујна, тоалет со туш, тераса и Wi-Fi и клима.

Услуга: Само ноќевање.

 

Цените се за наем на апартман од ден.

Тип на апартман

ПЕРИОДИ

 

01.06.-15.06.

 

15.06.-01.07.

01.07.-15.07.

15.07.-15.08.

15.08.-01.09.

01.09.-15.09.

15.09.-30.09.

AP 1/2+2

/

/

/

102€

82€

69€

 63€

Попусти и доплати:

  • Клима уредот и паркинг место се вклучени во цената
  • Туристичка такса 1,40€ на ден по човек (од април до септември) а останатиот период 1€ на ден
  • Деца до 12 год. не плаќаат туристичка такса
  • Деца (12-18 год.) плаќаат 50% од туристичката такса

 


Слични понуди

Hotel BRZET - Omish

Hotel BRZET - Omish

Локација: Од центарот на градот Омиш го дели градското шеталиште со должина од 800 метри. Во близина се наоѓа црквата Св. Еуфемија Општи информации: Хотелот е од праволиниски тип со централен дел и тераса , опкружен со борова шума  покрај плажа со камчиња. Хотелот располага со вкупно 88 соби, од кои 26 трокреветни, 62 двокреветни со можн
Апартмани Мала Лука, Омиш

Апартмани Мала Лука, Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа неколку чекори од плажата  Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина, бар, ресторан, бесплатен паркинг, Wi-Fi, 24 часа рецепција. Услуга: ноќевање, ноќевање со појадок, полу пансион, полн пансион.   25.06.-20.08. 04.06.-25.06.20.08.-10.09. 01.05.-04.06.10.09.-30.09. 1
Apartmani 002, Omish

Apartmani 002, Omish

Локација: Се наоѓа на 300м од плажа, одалеченост од ресторан е 20м додека од ценатарот 500м. Општи информации: Располага со апартмани за 4 лица. Сместување: Апартманите за 4 лица имаат една спална соба, дневна соба со дополнително легло на развлекување, кујна, тоалет со туш, тераса и Wi-Fi и клима (се доплаќа 3€ дневно). Услуга:&n