logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Бугарија - Поморје - Резултати од пребарувањето

Grand hotel Pomorie

Grand hotel Pomorie

Локација: Хотелот се наоѓа помеѓу брегот на Црното Море и Соленото езеро Поморје, на 15 мин. од Интернационалниот Аеродром Бургас и Сончев Брег.   Општи информации: Хотелот располага со рецепција, лоби бар, СПА центар со 3 внатрешни базени, надворешен базен со морска вода за лековити потреби, базен за деца, 2  џакузи, руска сауна, т
Hotel POMORIE

Hotel POMORIE

Локација: Хотелот Приморје (поранешен Интерхотел Приморје) се наоѓа на една минута од плажата.  Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, 2 лоби-бар, 2 ресторана, ноќен клуб, менувачница, базени, СПА центар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со  САТ ТВ, клима, мини-бар, телефон, купатило со туш, тераса. Спорт и заба
Hotel ST. GEORGE & SPA

Hotel ST. GEORGE & SPA

Локација: Хотелот се наоѓа во стариот дел на Поморје на 7 минути од плажата. Општи информации: Хотелот поседува 94 соби и 4 апартмана, рецепција, сеф (на рецепција), паркинг, козметички салон, лоби-бар, скај бар, ресторан во градина, главен ресторан, скара ресторан, СПА центар. Сместување: Секоја соба е опремена со ТВ, Wi-Fi, клима, телефон, мини
Sunset Resort

Sunset Resort

Локација: Ресортот се состои од 5 апартхотели кои се лоцирани едни покрај други на 15 мин од Интернационалниот Аеродром Бургас и Сончев Брег.  Општи информации: Сите згради поседуваат рецепција, исто така има 4 ресторани (рибен ресторан, француски ресторан, ресторан со азиска храна и ресторан со италијанска храна), 9 коктел бара и кафулиња, 4