logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Дома >> Екскурзии >> 8ми Март

ПОНУДИ Екскурзии - 8ми Март - Резултати од пребарувањето

Тиват

Тиват

07.март (четврток) СКОПЈЕ – ТИВАТСостанок на групата на паркингот кај СЦ “Борис Трајковски” во 23:00ч. Поаѓање на автобусот за Тиват во 23:30 часот. Се патува преку Косово и Албанија. Ноќно возење со попатни паузи за одмор.08.март (петок) КОТОР - ТИВАТ Пристигнување во Котор во претпладневните часови, разглед на гра