logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel Peshev zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Св. Влас

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 10минути одење до плажа.

Општи информации: ресторан, лоби бар, базен, паркинг, детско игралиште, градина, мини фудбал.

Сместување: сите соби се со ТВ, бања со туш, фрижидер, клима уред.

Услуга: ноќевање со доручек / полупансион.

 

Peshev Family hotel 3* BB/HB
DBL STANDARD соба (1+1/2+1/3)  01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-15.09
п.п. DBL STANDARD BB 14 20 14
SGL STANDARD соба 21 30 21
DBL STANDARD соба 28 40 28
DBL STANDARD + дополнително легло  38 55 38
1 возрасен + 1 детe (02-11.99) 23 34 23
1 возрасен +2 деца (02-11.99) 28 40 28
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 28 40 28
DBL STANDARD соба (1+1/2+1/3)  01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-15.09
п.п. DBL STANDARD HB 21 26 21
SGL STANDARD соба 30 39 30
DBL STANDARD соба 41 53 41
DBL STANDARD + дополнително легло  57 73 57
1 возрасен + 1 деца (02-11.99) 35 45 35
1 возрасен +2 деца (02-11.99) 41 53 41
2 возрасни + 1 детe (02-11.99) 41 53 41

Слични понуди

Hotel Julia

Hotel Julia

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 700м од плажата. Општи информации: ресторан, лоби бар, надворешен базен, џакузи, детски базен, детско катче, лифт, билијард, минифудбал, фитнес центар. Сместување: сите соби се со балкон со поглед кон морето, ТВ, телефон, фрижидер, клима уред, бања со туш. Услуга: ноќевање со доручек / полупансион
Aparthotel Crown Fort Club /FORT NOKS/

Aparthotel Crown Fort Club /FORT NOKS/

Локација: Апартхотелот е дел од комплексот Fort Noks во Свети Влас на 200м од плажата. Општи информации: 3 ресторани, 10 базени,5 детски базени, 6 детски игралишта, фитнес центар, СПА центар . Сместување: сите соби се со ТВ, телефон, мини бар, фрижидер, балкон, клима уред и бања. Услуга: ноќевање.   Crown Fort Club Aparthotel 3
Hotel Sineva Park

Hotel Sineva Park

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 150м од плажа  плажа. Општи информации: ресторан, лоби бар, базен, паркинг, детско игралиште, градина, базен за деца, фитнес центар, сауна. Сместување: сите соби се со ТВ, бања, телефон, клима уред. Услуга:  All inclusive.   Sineva Park 3* ALL DBL соба STANDARD (2/2+1/
Hotel Venera

Hotel Venera

Локација: Хотелот се наоѓа во Свети Влас на 150м од плажа  плажа и 200м од центарот. Општи информации: ресторан, бар, базен, базен за деца, паркинг, градина. Сместување: сите соби се со балкон, ТВ, мини фрижидер, бањи со туш, сеф на барање. Услуга:  ноќевање. Venera 3* RO DBL соба (2/2+1)  01.06-13.06 14.06-30.