logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel Banbus -Едипсос


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

                                           Hotel Banbus 

 
 
Локација: Хотелот се наоѓа на само 20 метри од плажа (1 мин. одење) и 30 метри од термалните извори. Во близина има таверни, ресторани, слаткарници, кафулиња..
 
Општи информации: Хотелот поседува рецепција
 
Сместување: Хотелот располага со двокреветни и трикреветни соби. Секоја соба поседува гардеробер, пешкири, фен, мини чајна кујна,  клима, TV, WI-FI(бесплатно), секоја соба има сопствен балкон.
На најгорниот кат хотелот има заедничка кровна тераса со величенствен поглед кон морето.
 
Услуга: Само ноќевање.

Слични понуди

Hotel THERMAE SYLLA SPA - Едипсос

Hotel THERMAE SYLLA SPA - Едипсос

Локација: Хотелот се наоѓа на островот Евиа, во градот Едипсос, на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, 3 бара, 4 ресторана, платформа за сончање,  продавница за сувенири, бутик, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, телефон, сеф, мини-бар, купатило, папучи, наметки, козметич
Apart-hotel DAFNI Studios

Apart-hotel DAFNI Studios

Локација: Хотелот се наоѓа во Едипсос, на 400 метри од термалните извори, 50 метри од големиот маркет Галаксис и 120 метри од градската плажа. Сместување: Хотелот располага со двокреветни соби, опремени со комплетно опремена кујна, купатило со туш кабини, балкон со поглед на градот или дворот, фрижидер, ТВ. Dafni studio месец ју
Villas OVER SEA

Villas OVER SEA

Локација: Се наоѓа во Агиос Николаос, на 3 километри од центарот на Едипсос, на самата плажа. Општи информации: Вилата поседува рецепција, сеф, кафе-градина, градина, паркинг. Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, телефон, кујна, Wi-Fi, тоалет, тераса.  Услуга: Само ноќевање. Спорт и забава: Јахтинг, ск
Park Hotel, Агиос Николаос

Park Hotel, Агиос Николаос

Локација: Хотелот се наоѓа во прекрасно и мирно место на само 150 метри од плажа и на 1,5 км од Едипсос. Општи информации: Хотелот располага со 14 соби, рецепција, голема градина за релаксација. Сместување: Сите соби на хотелот имаат свој балкон, кујна, клима, WiFi и ТВ Услуга: ноќевање/ ноќевање со доручек. HOTEL PARK месец ј