logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Дома >> Албанија >> Саранда

ПОНУДИ Албанија - Саранда - Резултати од пребарувањето

Apart Hotel Santa Paola- T.P

Apart Hotel Santa Paola- T.P

Локација: Хотелот се наоѓа во Саранда на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува 24-часовна рецепција, градина, бар, ресторан, паркинг, Wi-Fi и опрема за скара. Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, Wi-Fi, купатило со туш, фен, фрижидер,  тераса со поглед кон морето. Услуга: Ноќевање. Hotel Santa Paola *3+ /
Hotel Il Conte Di Monte Cristo

Hotel Il Conte Di Monte Cristo

Локација: Хотелот се наоѓа во Саранда, на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува 24-часовна рецепција, 2 надворешни базени од кој едниот е на кровот од хотелот со панорамски поглед од Саранда и сончева тераса, бар, ресторан, паркинг,  градина, детско игралиште. Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, Wi-Fi, купатило
Hotel ILIRIA

Hotel ILIRIA

Локација: Хотелот се наоѓа во Саранда на 1 минута оддалеченост од самата плажа и на само 500 метри од центарот на Саранда. Општи информации: Хотелот поседува 24-часовна рецепција, градина, бар, ресторан, паркинг, Wi-Fi  Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, Wi-Fi,  мини-бар, купатило со туш, фен, тераса. Услуга: Ноќева
HOTEL STRORA

HOTEL STRORA

Локација: Хотелот се наоѓа во Саранда на самата плажа. Општи информации: Хотелот поседува 24-часовна рецепција, градина, бар, ресторан, паркинг, Wi-Fi  Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, Wi-Fi, купатило со туш, фен, фрижидер,  тераса со поглед кон морето. Услуга: Ноќевање со доручек.   Hotel S
Hotel Sunrays

Hotel Sunrays

Локација: Хотелот се наоѓа во Саранда на само неколку чекори од Maestral Beach и 700 метри од градската плажа во Саранда.  VIP Beach е оддалечена на помалку од 1 км. од хотелот. Општи информации: Хотелот поседува 24-часовна рецепција, градина, бар, ресторан, паркинг, Wi-Fi. Сместување: Собите се опремени со клима, кабловска ТВ, Wi-Fi, купати