logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Дома >> Шпанија

ПОНУДИ Шпанија - Резултати од пребарувањето

 Шпанија, Салоу - Коста Дорада

Шпанија, Салоу - Коста Дорада

Шпанија: На море во Салоу - перлата на Коста Дорада Коста Дорада е убав краибрежен рагион со должина од 216 км  во областа Каталонија. Името му значи Златен брег и доаѓа од долгите песочни плажи со златен песок и кристално чисти води на морето. Салоу е наи посетеното летовалиште на Коста Дорада, само 1 час пат од Барселона. При
Одмор на море во Коста дел Сол

Одмор на море во Коста дел Сол

Одмор на море во Коста дел Сол - Фуенхирола - Златна Шпанија 2023авионски одмор од Софија Дати Есен 2023: 19.08 - стоп | 22.08 - стоп | 29.08 - стоп | 05.09 - стоп | 12.09 - стоп | 19.09 - стоп | 26.09 - стоп | 03.10 - стоп | 10.10 - стоп | - Гарантирани дати7 ноќевања на FB+ вкучена 1 екскурзија до Малага Местоположба: Хотелот се наоѓа на 200 м
Одмор на море во Палма де Мајорка, Шпанија Лето 2023

Одмор на море во Палма де Мајорка, Шпанија Лето 2023

Одмор на море во Палма де Мајорка, Шпанија Лето 2023 7 ноќевања на all inclusive или полупансион, хотели 4*: Хотел GLOVALES MIMOSA 4* All Inclusive - 29.04 - стоп | 12.09 - стоп | 19.09 - стоп | 30.09 - стоп Хотел ALUA LEO 4* појадок и вечера - 23.05 - стоп | 05.09 - стоп Пакетна цена на турист: од 759 евраПрограма :1-ви ден. Софија - Палма. По