logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Дома >> Грција >> Касандра - Апартмани

ПОНУДИ Грција - Касандра - Апартмани - Резултати од пребарувањето

Villa Bisera - Полихроно

Villa Bisera - Полихроно

Villa Bisera е нов објект лоциран непосредно до еден од влезовите во Полихроно. Оддалеченоста од околу 70м до главната улица која минува крај црквите во Полихроно, како и дополнителните 300м до градската плажа, ја карактеризираат вилата како одличен избор за престој во Полихроно. Овој целосно реновиран објект со квалитетен мебел и инвентар, од мина
Villa ELEKTRA - Пефкохори

Villa ELEKTRA - Пефкохори

Вилата се наоѓа покрај црквата, во непосредна близина на центарот, во мирниот дел на Пефкохори, оддалечена на околу 350 м. од плажа. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија опремени со кујна, два или три кревети или француски кревет, тоалет, тераса, ТВ, клима... ЦЕНОВНИК | ПАКЕТ АРАНЖМАН - 7 НОЌЕВАЊА СО ПРЕВОЗ | ЛЕТО 2023
Villa GREGORY - Ханиоти

Villa GREGORY - Ханиоти

Villa Gregory е лоцирана на еден од влезовите во Ханиоти, веднаш до големиот супермаркет "Masutis". Во нејзиниот состав издвоивме шест квалитетно опремени и организирани студија и апартмани за сместување, со различен капацитет и квадратура. Во зависност од типот, единиците се распоредени на три нивоа (приземје, прв и втор кат). Сопствениот двор, бл
Villa PENNY - Ханиоти

Villa PENNY - Ханиоти

Вила Пени е вила која содржи прекрасен двор, базен, детско мини игралиште, скара и паркинг. Се наоѓа во новиот дел на Ханиоти, на патот кон Пефкохори, на околу 300м од плажата и на 500м од центарот на Ханиоти. Има брачен кревет со два споени стандардни кревети плус дополнителен кревет со димензии 190x70, трокреветни (стандардни споени кревети 90x20