logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Дома >> Грција >> Лефкада - Апартмани

ПОНУДИ Грција - Лефкада - Апартмани - Резултати од пребарувањето

Villa ARGIRO - Агиос Никитас

Villa ARGIRO - Агиос Никитас

Villa Argiro е објект кој се наоѓа во непосредна близина на другата вила од нашата понуда, за сместување во Агиос Никитас. Во својот состав таа расолага со неколку убаво опремени двокреветни студиа, сите со сопствен тоалет, балкон, ТВ и клима уред, како и мини кујна за припрема на топли напитоци и за чување на продукти. Готвењето во студиата не е д
Villa KOSTAS - Перигали, Нидри

Villa KOSTAS - Перигали, Нидри

Villa Kostas е лоцирана покрај самиот пат кој поминува низ Пергиали и го поврзува во оддалеченост од 1,3км со центарот на Нидри. Овој единечен бјект веднаш го привлекува вниманието на гостите, со големиот и зелен двор, близината до блиската плажа, како и убаво уредените студија и апартмани за сместување со поглед кон убаво уредената градина. Сите е
Villa MARGARITA - Агиос Никитас

Villa MARGARITA - Агиос Никитас

Villa Margariti е еден од малиот број на објекти за сместување, распоредени долж главната улица во живописното градче Агиос Никитас. Делејќи го приодот со другиот објект од нашата понуда, оваа вила воглавно располага со двокреветни студија за сместување. Сите студија се опремени со мини кујна, балкон и сопствен тоалет, ТВ и клима уред, како и WiFi