logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Дома >> Хрватска >> Омиш

ПОНУДИ Хрватска - Омиш - Резултати од пребарувањето

AP BANOVIĆ

AP BANOVIĆ

AП 1/2+2 – спална соба, дневна соба со кревет на извлекување, кујна , WC, туш када, балкон, WiFi, апартманот се наоѓа во зграда. Паркинг на 250 м. Вклучен во цената  Одалеченост: 300 м од морето, 20м од ресторанот, 500 м од центарот на градот   Цена по апартман за ден   Тип апартман   Период &nb
AP BRANKA - CITY CENTAR

AP BRANKA - CITY CENTAR

AP 1/2 + 2 – една спална, дневна соба со легло на расклопување, кујна, тоалет, купатило, тераса, WiFi, SAT TV, AC.  Апартманот е сместен на првиот спрат од куќата во атариот дел од градот, паркинг на 200 м.m. Спалната соба е на поткровје, а кујната со трпезарија е долу. Апартманот е во центарот на градот. ЦЕНИ ЗА АПАРТМАН НА ДЕН
Apartmani Gordana - Nemira

Apartmani Gordana - Nemira

Локација: Апартманите се наоѓаат на 250м од морето, 50м до продавница и 3км до центарот на Омиш Услуга: полу пансион. AП 2+2 - Спална соба со брачен кревет (140 cм), во склопот на кујната дневна соба, wc, туш кaдa, клима, балкон, TV, Wi- FI. Студио 2 - Спална соба со брачен кревет во чиј склоп има мини кујна,  wc, туш кaдa, клима, балкон, T
Apartmani Ivan - Nemira

Apartmani Ivan - Nemira

Локација: Хотелот се наоѓа 120 метри одалеченост од морето, 250 метри одалеченост од ресторанот и 2км од центарот на Омиш Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина,  Wi-Fi. Услуга: ноќевање / полу пансион. Студио 2+1 – соба со балкон со брачен кревет и помошно легло во чии склоп има кујна, WC, туш када, балкон,
Hotel BRZET - Omish

Hotel BRZET - Omish

Локација: Од центарот на градот Омиш го дели градското шеталиште со должина од 800 метри. Во близина се наоѓа црквата Св. Еуфемија Општи информации: Хотелот е од праволиниски тип со централен дел и тераса , опкружен со борова шума  покрај плажа со камчиња. Хотелот располага со вкупно 88 соби, од кои 26 трокреветни, 62 двокреветни со можн
Hotel PLAŽA - Омиш

Hotel PLAŽA - Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на градот на 1 минута одалеченост од главната градска плажа Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина, бар, ресторан, Wi-Fi, 24 часа рецепција. Услуга: ноќевање со појадок / полу пансион / полн пансион. Сезона Сезона I Сезона II Сезона III Сезона IV Сезона V
HOUSE IKO - Немира

HOUSE IKO - Немира

Куќа Ико *** се наоѓа во Омиш, туристичка населба Немира. Се состои од 4 спрата. Во приземјето се наоѓа AP ¼, koj има две одвоени спални соби, 2 x купатила, wc, голема дневна соба и широка кујна. Под апартманот има голема  тераса со скара. Надругите три спрата се наоѓаат 3 x AП 1/6 (1/4 +2). Секој апартман се состои од 3 спални, секој
Апартмани Мала Лука, Омиш

Апартмани Мала Лука, Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа неколку чекори од плажата  Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина, бар, ресторан, бесплатен паркинг, Wi-Fi, 24 часа рецепција. Услуга: ноќевање, ноќевање со појадок, полу пансион, полн пансион. 2023 24.06.-19.08. 03.06.-24.06.19.08.-09.09. 01.05.-03.06.09.09.-30.09. 1/4
Крај на летото во Далмација

Крај на летото во Далмација

Солвекс ве води во најубавиот дел од Медитеранот. За оние што пропуштија да летуваат во Хрватска за  време на летните месеци  еве можност да ги посетите бисерите на јадранот: Макарска, Сплит,  Бол на Брач, со петдневно уживање покрај водите на прекрасниот Јадран. Сместување во хотелот Брзет во Омиш. Oмиш е карактeристичен Далматинс