logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Дома >> Бугарија >> Сончев Брег

ПОНУДИ Бугарија - Сончев Брег - Резултати од пребарувањето

Hotel CONTINENTAL

Hotel CONTINENTAL

Локација: Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторани, барови, тераса, менувачница, сеф, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, Wi-Fi, телефон, купатило, тераса. Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион/Полн пансион+. Спорт и забава: Надворешен б
Hotel DUNAV

Hotel DUNAV

Локација: Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажата. Општи информации: Хотелот располага со  166 соби, рецепција, ресторан, лоби-бар, градина, менувачница, сеф, паркинг.  Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, Wi-Fi, телефон, купатило, тераса.  Услуга: All Inclusive. Спорт и забава: Надворешен базен
Hotel IMPERIAL RESORT

Hotel IMPERIAL RESORT

Локација: Се наоѓа на 150 метри од плажата, во центарот на Сончев Брег. Општи информации: Хотелот поседува  215 соби и 9 апартамани, лифт, лоби-бар, хол со рецепција, сеф со доплата, коктел-бар, ресторан "Версај", ресторан "Лингото", конференциска-сала, салон за разубавување. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ,&nb
Hotel VERIS

Hotel VERIS

Локација: Се наоѓа на 300 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, бар, паркинг. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, клима, Wi-Fi, мини-бар, телефон, купатило, фен, тераса.  Услуга: Ноќевање со доручек/Полупансион. Спорт и забава: Надворешен базен, скара,
Hotel YUNONA

Hotel YUNONA

Локација: Хотелот се наоѓа на втората линија во центарот на комплексот на 150 метри од плажата . Општи информации: Хотелот е поделен на 2 дела и поседува 112 соби, 4 апартмани, хол со место за одмор со телевизор, сеф со доплата на рецепција, ресторан, менувачница. Сместување: Собите се опремени со кабловска ТВ, клима, мини-бар, телефон,