logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Apartmani DRESIC


Информации за сместувањето

Држава: Црна Гора
Место: Суто Море

Локација: Апартманите се наоѓаат на 350 метри од главната плажа, во центарот на Суто море, под борова шума.

Општи информации: Се состои од двокреветни, трокреветни, четворокреветни апартмани, интернет, тераса, паркинг.

Сместување: Собите се опремени со  клима, сателитска ТВ, Wi-Fi, кујна, купатило, тераса. Двособните апартмани се со плус машина за перење алишта и микробранова.

Спорт и забава: голем двор за одмор и игри, скара, играчки за деца, спортско игралиште (на неколку метри).

 

Тип на сместување

15-30 Јуни
01-30 Септември

01-20 Јули
21-31 Август

21 Јули - 20 Август

студио бр. 2 (2 лица)
18 м2

12€

15€

18€

студио бр. 3 (3 лица)
22 м2

10€

12€

15€

студио бр. 4 (4 лица)
20 м2

9€

11€

13€

студио бр. 5 (4 лица)
20 м2

9€

11€

13€

двособен апартман бр.2 
(3+2 лица) 45 м2 

42€

54€

66€

двособен апартман бр.3 
(3+2 лица)  40 м2

42€

54€

66€

двособен лукс апартман 
(3+2 лица) 40 м2 

42€

54€

66€

*Напомена

Цените за студијата се однесуваат по лице за ноќ, додека цените за апартманите се однесуваат за наем на апартманот по ноќ

*Доплати:

-Туристичка такса: 1 еур. по лице на ден во објектот.

*Цените на аранжманот се дадени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 мкд.


Слични понуди

Вила бр.1

Вила бр.1

Промотивни цени до 15 март Локација: Вилата се наоѓа на главното шеталиште на самата плажа. Општи информации: Вилата поседува кафетерија, тераса, рецепција, сите соби имаат WI-FI. СОБИ: 1/2, 1/3 со фрижидер, ТВ, клима, туш и купатило,(заједничка кујна) СТУДИА:1/2,1/3,1/4 со француски лежај или два лежаја, мини кујна, ТВ, клима, туш и купатило
Вила бр.7

Вила бр.7

Промотивни цени до 15 март Содржи СОБИ и АППАРТМАНИ комплетно опремени АППАРТМАНИ   се 1/3 , 1/4 со една спална соба  во приземје, СОБИ се 1/2 и 1/3 со дупли лежај или со два единечни лежаи на ПРВ и ВТОР КАТ .ПРИЗЕМЈЕ  АПАРТМАНИ  за 3 или 4 лица  со една спална соба, соба со брачни кревети и кревет за 1 лице +кауч во
Вила бр.8

Вила бр.8

Промотивни цени Содржина на вила на три нивоа има Апартмани комплетно опремени со поглед на море директни или бочни погледи во самата вила има ресторан. СТУДИААПАРТМАНИ се 1/2, 1/3, 1/4 комплетно опремени, кујна, купатило, сеф, балкон, ТВ, клима, интернет, машина за алишта, пешкириСТД АПП 1/3 со поглед на море.СТД АПП 1/3 (2соби)СТД АПП 1/4(со 2