logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


ПОНУДИ Шпанија - Малага - Резултати од пребарувањето

Atarazanas Málaga Boutique

Atarazanas Málaga Boutique

Местоположба: Бутик, мал и пријатен хотел сместен до пазарот Атаразанас, опкружен со редица тапас барови, ресторани и ресторани за брза храна. На неколку минути пешачење од ТОП центарот на Малага и главната улица Marques De Larios до сите историски знаменитости на градот, на пешачко разстојание од Стариот град и Плоштадот на Уставноста, на кој тра
NH Malaga

NH Malaga

Местоположба: Хотелот, реновиран 2019 г., е на брегот на реката Guadalmedina. Во историскиот ТОП центар на стариот дел на градот Малага со многубројни ресторани, продавници, споменици и музеи, на 500 м од улицата Larios и Плоштадот на Уставноста, на 15 мин. од плажата и во близина до големиот трговски центар “El Corte Inglés Má
НОВА ГОДИНА 2023 ВО МАЛАГА - ШПАНИЈА

НОВА ГОДИНА 2023 ВО МАЛАГА - ШПАНИЈА

Нова година 2023 во центарот на Малага - ШпанијаАвионска екскурзијаДати: 27.12.22 - 02.01.237 дена / 6 ноќевањаОсетете ја неспоредливата атмосфера на празничните декемвриски денови во центарот на еден од најубавите плоштади во Шпанија - Plaza de la Constitución, доживејте незаборавно улично парти по шпанска традиција со уникатните конце