logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel Grand Star


Информации за сместувањето

Држава: Грција
Место: Евиа

ЛОКАЦИЈА: на околу 80 m од термалните извори и плажата, на неколку минути од главниот парк и шеталиштето.

ОПИС: Aparthotel GRAND е новоизграден објект на Едипсос кој располага со 35 студија и 8 LUX апартмани опремени со сопствено купатило, кујна, клима, Wi-Fi, ТВ...

Објектот располага со ресторан со 120 седишта, лоби бар и 24/7 рецепција.

СМЕСТУВАЊЕ: двокреветни/трокреветни и четворокреветни студија и четворокреветни апартмани.

УСЛУГА: можност за полупансион (појадок самопослужување во ресторанот на хотелот,
вечера во ресторан на самиот брег, самопослужување, избор од повеќе јадења) со доплата од 15 евра на ден по лице.

КЛИМА: доплата за клима е 5€ по на ден, по сместувачка единица.

ИНТЕРНЕТ: вклучено во цената (без гаранција за проток).

ПАРКИНГ: можно паркирање пред зграда.


Слични понуди

Villa Hara - Пефки

Villa Hara - Пефки

Villa Hara e добар објект за сместување, лоциран во внатрешниот дел на местото и со оддалеченост од околу 150м од шеталиштето и песочната плажа на Пефки. Во својот состав располага со повеќе двокреветни и трокреветни студија за сместување, сите опремени со мини кујна и соба со соодветен мебел за престој на две или три лица. Мирното опкружување на о
VILLA KYPRIANOS - Едипсос

VILLA KYPRIANOS - Едипсос

Вилата Кипријанос се наоѓа во мирниот дел на Едипсос. Од морето е оддалечена околу 200 метри, а од термалните извори на околу 800 метри. Во близина на вилата има ресторани, кафетерии со пријатни градини под сенка, продавници за сувенири, пекари и таверни. Тоа е околу 350 метри од центарот на Едипсос. Содржина на вилата: Објектот располага со сту
Villa FAROS - Едипсос

Villa FAROS - Едипсос

Villa Faros во својот состав располага со повеќе типови на студија и апартмани за одмор. Сместен на растојание од околу шесетина метри од шеталиштето и центарот на градот, а од познатата плажа со термални извори не повеќе од осумстотни метри, овој објект претставува одличен избор за сместување во Едипсос. Покрај лифт, рецепција и мало лоби, објекто