logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Hotel AZALIA zvezdazvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Бугарија
Место: Св.Константин и Елена

Локација: Сместен на  плажата, на 300 метри од центарот на ресортот.

Општи информации: Хотелот располага со 263соби.  Поседува рецепција, сеф (со доплата), 4 лифта, продавница, лоби бар, бар покрај базенот, ресторан со панорамски поглед, a la carte ресторан, внатрешен и надворешен базен, чадорите и лежалките се бесплатни.

Сместување: Собите се опремени со  сателитска ТВ, телефон, клима, Wi-Fi, купатило со када и фен, бањарки, тераса. 

Услуга: Ultra All Inclusive +.

Спорт и забава:  Надворешен базен, детски базен, детско игралиште, фитнес центар, аеробик, пинг-понг, СПА центар, солариум, спарна бања, џакузи, сауна, одбојка на плажа, фудбал, билијард, карти, чадори и лежалки на плажа.


Слични понуди