logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Apartmani Ivan - Nemira zvezdazvezdazvezda


Информации за сместувањето

Држава: Хрватска
Место: Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа 120 метри одалеченост од морето, 250 метри одалеченост од ресторанот и 2км од центарот на Омиш

Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина,  Wi-Fi.

Услуга: ноќевање / полу пансион.

Студио 2+1 соба со балкон со брачен кревет и помошно легло во чии склоп има кујна, WC, туш када, балкон, SAT-TV, WiFi

AP 1/ 2+2една спална соба, дневна соба со кревет на развлекување, кујна, WC, туш када, балкон, SAT-TV, WiFi

 

2023

Периоди

01.06-17.06

17.06-08.07

08.07-22.07.

22.07.-19.08.

19.08-02.09.

02.09.- 16.09.

16.09.-30.09.

STUDIO 2+1

58,00

65,00 €

75,00 €

86,00 €

75,00 €

65,00 €

58,00

AP 1/2+2

69,00

75,00 €

87,00 €

98,00 €

87,00 €

75,00 €

69,00

 
Цените се однесуваат по соба за ноќ.
  • Можност доплата за НВ 20,00 € по лице/ден во ресторанот 400 м од објектот. Појадок buffet , вечера сервирана - супа, главно јадење, салата и десерт

  • AC е вклучен во цената

  • Туристичка такса се плаќа посебно на ден по лице (IV, V, VI, VII, VIII i IX месец - 1,40 € / Oстанат период - 1,00 / деца до 12 години не плаќат. /  деца од 12-18 години плаќаат 50%)

Слични понуди

Apartmani Gordana - Nemira

Apartmani Gordana - Nemira

Локација: Апартманите се наоѓаат на 250м од морето, 50м до продавница и 3км до центарот на Омиш Услуга: полу пансион. AП 2+2 - Спална соба со брачен кревет (140 cм), во склопот на кујната дневна соба, wc, туш кaдa, клима, балкон, TV, Wi- FI. Студио 2 - Спална соба со брачен кревет во чиј склоп има мини кујна,  wc, туш кaдa, клима, балкон, T
HOUSE IKO - Немира

HOUSE IKO - Немира

Куќа Ико *** се наоѓа во Омиш, туристичка населба Немира. Се состои од 4 спрата. Во приземјето се наоѓа AP ¼, koj има две одвоени спални соби, 2 x купатила, wc, голема дневна соба и широка кујна. Под апартманот има голема  тераса со скара. Надругите три спрата се наоѓаат 3 x AП 1/6 (1/4 +2). Секој апартман се состои од 3 спални, секој
Hotel BRZET - Omish

Hotel BRZET - Omish

Локација: Од центарот на градот Омиш го дели градското шеталиште со должина од 800 метри. Во близина се наоѓа црквата Св. Еуфемија Општи информации: Хотелот е од праволиниски тип со централен дел и тераса , опкружен со борова шума  покрај плажа со камчиња. Хотелот располага со вкупно 88 соби, од кои 26 трокреветни, 62 двокреветни со можн
Hotel PLAŽA - Омиш

Hotel PLAŽA - Омиш

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на градот на 1 минута одалеченост од главната градска плажа Општи информации: Хотелот поседува балкон, градина, бар, ресторан, Wi-Fi, 24 часа рецепција. Услуга: ноќевање со појадок / полу пансион / полн пансион. Сезона Сезона I Сезона II Сезона III Сезона IV Сезона V