logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Дома >> Турција >> Бодрум

ПОНУДИ Турција - Бодрум - Резултати од пребарувањето

Dragut Point North Hotel - All Inclusive

Dragut Point North Hotel - All Inclusive

Цени од 896€ за 2 возрасни со авион и трансфери   Положба:Хотелот се наоѓа во Тургутреис, на 55 км од аеродромот и 20 км од центарот на градот. Сместување:Стандардна соба (16 м², без балкон, макс. 2 лица). Собите имаат клима, купатило со туш, фен, сеф, мини фрижидер, керамички под. Секојдневно се чисти, а постелнината и крпите
Phoenix Sun

Phoenix Sun

Цени од 901€ за 2 возрасни со авион и трансфери   Положба:Хотелот се наоѓа во Ѓумбет, на 3 км од центарот на Бодрум и 42 км од аеродромот. Хотелот е на 300 м од морето. Сместување:Вкупно 226 соби - 167 стандардни, 28 економски соби, 31 фамилијарна соба. Сите соби имаат сателитска ТВ, фен, туш, телефон, клима, француски балкон. Фа
Serhan Hotel

Serhan Hotel

Цени од 802€ за 2 возрасни со авион и трансфери   Положба:Хотелот се наоѓа во Ѓмбет на околу 3 км од центарот на Бодрум и околу 35 км од аеродрмот Милас. СместувањеВкупно 67 стандардни соби (макс. 3 лица). Сите соби имаат клима, балкон, фен, сеф, телефон, поглед на градина или улица. Услуга:Сѐ вклучено – шведска маса за поја