logo

тел: 02 6091-885 моб: 072/304-412

емаил: travel@solvex.net


Дома >> Бугарија >> Златни Песоци

ПОНУДИ Бугарија - Златни Песоци - Резултати од пребарувањето

Hotel LILIA

Hotel LILIA

Локација:  Се наоѓа на 1 километар од центарот на Златни Песоци, на 30 метри од плажата. Општи информации: Хотелот поседува рецепција, ресторан, лоби-бар, бар покрај базенот, паркинг, сеф, менувачница. Сместување:  Сите соби се опремени со сателитска ТВ, Wi-Fi, клима, телефон, тоалет, фен, тераса.  Услуга: Полу пансион/A
Hotel MELIA GRAND HERMITAGE

Hotel MELIA GRAND HERMITAGE

Локација: Во центарот на комплексот, 100 метри од плажа. Општи информации: Хотелот поседува 727 соби, 9 ката, 6 лифта, сеф со доплата на рецепција , лоби-бар"Roma", германски паб, италијански ресторан, 3 ресторана, кафетерија, ланч бар, штанд за сладолед, менувачница, конференциска сала, паркинг.  Сместување: Собите се опремени со сател
Hotel PLISKA

Hotel PLISKA

Локација: Хотелот се наоќа на 300 метри од плажа. Општи информации: Хотелот поседува 160 двокреветни соби, 9 спрата, 2 лифта, сеф со доплата на рецепција, лоби-бар, ресторан, скара, маркет, менувачница. Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, фрижидер, телефон, тоалет со туш, тераса. Услуга: All Inclusive. Спор